pozycjonowanie google adwords

Jak zrobić wzory do szycia swoje własne ubrania – Part 1 of 5 – wzór-Making Szablony

1 (5) Wzór robienia szablonów – Znajdź

Jeśli szyć własne ubrania, może być uznane za tworzyć własne wzory szycia.

Skąd tworzyć własne wzory zacząć? Najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest z podejmowania wzór szablonu – co jest rzadko, jeśli w ogóle, zwany „wzór szablonu podejmowania”. To może być nazywany podstawowym blokowego, sloper, monter lub coś innego, co oznacza zwykły począwszy do zmiany kształtu pod wzorców podejmowania stylowe ubrania.

Istnieje kilka sposobów, aby uzyskać wzór szablonu podejmowania, ale rozważymy trzy najprostszy:

1. Nabycie podstawowej Sloper z katalogu wzorów.

Nawet firmy wzór podejmowania używać slopers (szablony) na początku tworzenia wzorów, które pojawiają się w ich katalogach. katalogi wzór zazwyczaj zawierają wzór, który może być używany jako szablon przez Ciebie wzorów stylizacji też.

Zalety: Łatwo dostępny

Wada: Dostępne tylko w standardowych rozmiarach

2. Projekt jest Sloper samemu ręcznie

Można użyć zestawu instrukcji i podstawowych narzędzi kreślarskich do ręcznego sporządzania slopers dla siebie lub innych. Instrukcje można znaleźć w takich miejscach jak biblioteki i źródeł szycia on-line.

Zaleta: Można użyć wam własnych pomiarów i wprowadzić szablon osobiste.

Wada: Jest to długi i żmudny proces, dla osób niezaznajomionych z opracowaniem.

3. Za pomocą komputera , aby przygotować szablon cyfrowo

Wykorzystanie CAD (Computer Aided Drafting) programy CAD lub podobne technologie do opracowania swoich slopers do konkretnych pomiarów. Niektóre programy polegają na obszernej listy pomiarów i inne polegać na wyszukane algorytmy zastosowane do mniejszej liczby pomiarów obliczyć innych.

Zaleta: Komputer oblicza i drukuje swoje szablony podejmowania wzór dla Ciebie. Szablony można zazwyczaj stylem i przechowywane za pomocą systemu CAD.

Wada: Wszyscy są indywidualne mają różne atuty Słabości

Tradycyjne slopers wyjściowymi są gorset i spódnica, ale istnieją inne, które zawierają kombinację lub adaptacji tych pierwszych podstaw, jak również. Przykłady obejmują spodnie i bluzki.

Rozpocznij z szablonem najbardziej odpowiedni dla danego projektu; na przykład rozpocząć talii suknię wolnego od A Sloper płaszcza lub sukni z pasa z połączeniem spódnica i gorset slopers.

Tworzenie własnych wzorów jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć zadowolenie szycia. Nie będzie już trzeba połączyć kawałki wzór z innymi wzorcami, aby uzyskać tylko ten, który chcesz.

Następnym krokiem jest dopasowanie swoich podstawowych slopers użyć jako wstępnie zamontowanymi szablonów wzór decyzji.

2 (5) wzór podejmowania Szablony – Fit

– autor artykułu